Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trvalá na řasách - tozjsaní ti pohled!

10. 11. 2006
Svádějte očima!
Jestli kleštičky do vaší kosmetické výbavy nepatří, možná byste nevěřila, jak moc dokáží prohnuté řasy udělat s vaším výrazem. Oči se přirozeně zvětší a každý kočičí pohled můžete rázem použít jako svůdnickou zbraň. Muži, ačkoliv si to možná přímo neuvědomují, z krásně orámovaných očí šílí. Nezáleží přitom, jak dlouhými řasami se můžete pochlubit – skvělý efekt je znát na dlouhých i krátkých. Do jisté míry tahle úprava nahrazuje řasenku. Řasy působí výrazně a upraveně i bez jejího použití, takže třeba na dovolené tuhle kosmetickou vychytávku určitě oceníte. Líčit se nicméně samozřejmě můžete, jen vám už určitě bude stačit jen jedna vrstva!
 
Co s vámi provedou…
Na tuhle proceduru si musíte vyhradit necelou hodinku. Nad řasy vám opatrně přilepí speciální miniaturní natáčky a přímo na brvy navíc nanesou fixující trvající gel. Ten se nechá patnáct minut působit. Následuje čtvrthodinová lázeň v neutralizační tekutině, potom se natáčky odstraní a řasy se pečlivě pročešou. Efekt kočičího pohledu vydrží neuvěřitelné 2 až 3 měsíce! Zaplatit byste měla kolem 300 Kč.
 
Pečujte o řasy!
Nemusíte se bát, že trvalá vaše řasy nějak poškodí. Naopak ještě podpořit je můžete používáním speciálního regeneračního odličovače a vyživující vrstvy pod klasickou řasenku, ani to ale není nezbytné. K řasám i celému očnímu okolí byste se měla chovat velmi šetrně a citlivě, ale to platí nejen pro trvalou. Pokud vám vaše řasy připadají extrémně nevýrazné, můžete si je zároveň s trvalou nechat i obarvit, což vás přijde jen na pár desítek korun navíc.